Reference

Generální dodavatel technologie krystalizace

Indorama

Od malých projektů až po pozici generálního dodavatele

Se společností Indorama, dříve Glanzstoff Bohemia, spolupracujeme více jak 9let. Naše první zakázky byly spíše menšího rozsahu dodávek a montáží potrubních rozvodů, rekonstrukcí ocelových konstrukcí, dodávek a montáží pogumovaných potrubí, účastí na pravidelných odstávkách závodu, a tím i provedení prací v omezeném časovém intervalu, až po pozici generálního dodavatele nového provozu krystalizace, jenž je součástí technologie pro regeneraci spřádací lázně, která pro provozovatele znamená významné snížení energetické náročnosti provozu.

9 let

Dlouhodobá spolupráce

„Firmu CHARMONT s.r.o. mohu s čistým svědomím doporučit. Firma CHARMONT s.r.o. pro naší firmu Indorama Ventures Mobility Bohemia s.r.o. (dříve Glanzstoff – Bohemia s.r.o.) vykonávala montážní práce, ať už formou dodávky na klíč, nebo výpomocí montážníků při plánovaných odstávkách. Veškeré jimi provedené práce byly vždy hodnoceny ze strany našich mechaniků kladně, a to i s ohledem na naše vysoké standardy, které jsou kladeny na externí pracovníky v rámci chemického průmyslu."

Milan Grmela

Jednatel

Reference

Další reference

Charmont

Individuální přístup a zodpovědnost za výsledek

Při realizaci těch nejsložitějších technologických projektů stavíme na pracovitosti, zkušenostech, odborných znalostech a finanční stabilitě společnosti.

Připravujete investiční záměr, modernizaci nebo rekonstrukci?
Neváhejte nás oslovit s poptávkou.

Historie společnosti