Reference

Potrubní systémy pro Bohemia Sekt

Bohemia Sekt

V souladu s hodnotami Bohemia Sektu

Vize společnosti Bohemia Sekt

Věříme v dobrá vína. Moravská, česká i světová. Dbáme na jejich kvalitu, a proto v BOHEMIA SEKT Osobní vinotéce najdete jen to nejlepší a ověřené. Chceme totiž, aby si každý mohl vybrat takové víno, které mu vyhovuje, a ze kterého bude mít radost. Na své si tak přijdou someliéři a opravdoví znalci, stejně jako lidé, kteří víno pijí z lásky k němu samotnému a rozeznávají „jen“ dobrá a špatná vína. Se špatným se u nás ale nepotkáte.

Naše společnost v rámci rozšíření výrobních kapacit závodu Víno Mikulov realizovala v letech 2022 a 2023 technologii zpracování hroznu na víno, spočívající v instalaci produktového potrubí a dodávku a montáž systému chlazení.

Pro společnost Bohemia Sekt Starý Plzenec jsme se podíleli na modernizaci stáčecí linky spočívající ve změně dispozice, a tím i vyvolaných potrubních úprav.

Veškeré naše činnosti byly provedené v kvalitativních požadavcích pro splnění podmínek výroby vína v souladu s vizí společností Bohemia Sekt. 


Se společností Charmont spolupracuji již několik let a určitě i nadále budu. Nejen kvalita práce, ale hlavně kreativní přístup k řešení problémů, které u každého projektu nastávají, mi nejednou velmi pomohla. Vážím si toho, že se společnost Charmont dokáže postavit k čemukoliv čelem a snaží se vždy najít společné řešení.

Ondřej Pecha

Technický ředitel

Reference

Další reference

Charmont

Individuální přístup a zodpovědnost za výsledek

Při realizaci těch nejsložitějších technologických projektů stavíme na pracovitosti, zkušenostech, odborných znalostech a finanční stabilitě společnosti.

Připravujete investiční záměr, modernizaci nebo rekonstrukci?
Neváhejte nás oslovit s poptávkou.

Historie společnosti