Reference

Průmyslové chlazení všeho druhu

GEA

Průmyslové chlazení

Společnost GEA je naším dlouhodobým partnerem v oblasti průmyslového chlazení, kde je využíváno chladicích médií, jako je čpavek, glykol a CO2. Společně jsme se podíleli na výstavbě nových strojoven chladu pro výrobní závody, na rozvodech chladu v mrazírnách a chlazených skladech předních potravinářských řetězců. Dále jsme zajistili připojení chlazení ke CK tankům v Plzeňském Prazdroji a realizovali výstavbu strojoven chladu, včetně jejich rozvodů pro společnost Nestlé. Toto je pouze část našich úspěšně realizovaných projektů ve spolupráci se společností GEA, prokazující naše schopnosti v oblasti průmyslového chlazení.

8 let

dlouhodobá spolupráce

Společnost Charmont je naším dlouhodobým a spolehlivým dodavatelem montážních prací, jehož služeb využíváme při instalacích našich komplexních a pokročilých technologií. Kromě kvalitně a zodpovědně odvedené práce, si vážíme především flexibility a konstruktivního přístupu při řešení nepředpokládaných problémů, o které při realizacích investičních projektů nebývá nouze.

Ing. Václav Růžek

ředitel GEA Czech Republic s.r.o.

Reference

Další reference

Charmont

Individuální přístup a zodpovědnost za výsledek

Při realizaci těch nejsložitějších technologických projektů stavíme na pracovitosti, zkušenostech, odborných znalostech a finanční stabilitě společnosti.

Připravujete investiční záměr, modernizaci nebo rekonstrukci?
Neváhejte nás oslovit s poptávkou.

Historie společnosti