Reference

Výroba skidových jednotek do celého světa

Intecha

Výroba, rekonstrukce i modernizace pro chemický průmysl

Během 8leté spolupráce se společností Intecha jsme se podíleli na mnoha náročných projektech v rámci chemických areálů v České republice, které zahrnovali modernizace i rekonstrukce, včetně velice organizačně náročných odstávkových prací, během kterých je zapotřebí provést práce v omezeném časovém intervalu při zachování vysokých požadavků na kvalitu a bez kompromisů v oblasti zvýšených požadavků na bezpečnost práce.

Během naší spolupráce jsme také prokázali schopnost vyrábět skidové jednotky, které se vyvážejí do celého světa, a které splňují nevyšší standarty kvality nejen dle evropských standardů EN, či amerických standardů ASME, ale také specifických požadavků koncových zákazníků.

8 let

dlouhodobá spolupráce

Společnost Charmont pro nás představuje dlouhodobě ověřeného partnera v oblasti výroby a montáže potrubních systémů do námi dodávaných jednotek po celém světě. Oceňujeme zejména vstřícné jednání, spolehlivost a kvalitu odvedených prací. Doufáme, že tato úspěšná spolupráce přetrvá i v budoucnu.

Josef Kocián

Hlavní inženýr projektu

Reference

Další reference

Charmont

Individuální přístup a zodpovědnost za výsledek

Při realizaci těch nejsložitějších technologických projektů stavíme na pracovitosti, zkušenostech, odborných znalostech a finanční stabilitě společnosti.

Připravujete investiční záměr, modernizaci nebo rekonstrukci?
Neváhejte nás oslovit s poptávkou.

Historie společnosti