Reference

Instalovali jsme potrubí v pivovarech v ČR, SK a v Nigérii

Heineken

Více jak 25 let úspěšné spolupráce se společností Heineken

Naše společnost má za sebou úspěšnou historii účasti na rekonstrukcích, modernizacích a výstavbě nových provozů pivovarů skupiny Heineken, a to nejen v České republice, ale také v zahraničí. Mezi naše významné projekty patří rekonstrukce pivovarů Starobrno, Hostan, Krásné Březno, Velké Březno a Krušovice v České republice, stejně jako modernizace pivovaru Hurbanovo na Slovensku a výstavby nového pivovaru v Nigérii, kde naše společnost realizovala montáž varny a rozšíření studeného bloku.

25 let

dlouhodobá spolupráce

Se společností Charmont spolupracuji téměř deset let. Spolupracujeme na různých dodávkách potrubích prací, manipulaci s velkými břemeny (nerezové a ocelové tanky), tak i na kompletních technologických celcích od svařování až po dodávku MaR. Práce byly vždy realizovány precizně, kvalitně a v dohodnutých termínech. Spolupráce s Charmontem si velice vážím.

Michal Rouč

Brewery Leader

Reference

Další reference

Charmont

Individuální přístup a zodpovědnost za výsledek

Při realizaci těch nejsložitějších technologických projektů stavíme na pracovitosti, zkušenostech, odborných znalostech a finanční stabilitě společnosti.

Připravujete investiční záměr, modernizaci nebo rekonstrukci?
Neváhejte nás oslovit s poptávkou.

Historie společnosti