charmont
 
 
 
 
 
 

POTRUBNÍ SYSTÉMY, NÁDRŽE

Řešení potrubních systémů od prvotního návrhu přes všechny stupně projektové dokumentace až po realizaci a autorizované předání je jedním z nosných programů společnosti CHARMONT s.r.o.

Odborná způsobilost a dlouholeté zkušenosti ve všech fázích přípravy a realizace systémů potrubních rozvodů jsou zárukou nejvyšší kvality podporované a garantované certifikací dle ČSN EN ISO 9001:2001

Dodávky nádrží, zásobních tanků a ostatních skladovacích kapacit v materiálovém provedení dle přání a požadavků zákazníka společnost CHARMONT s.r.o. nabízí a realizuje ve spolupráci s osvědčenými dodavateli materiálů a ověřenými subdodavateli potřebných dílčích subdodávek.

DALŠÍ DODÁVKY


Kromě zvlášť uvedených oborů chemického průmyslu, potravinářství, energetiky a potrubních rozvodů se společnost CHARMONT s.r.o. uplatňuje i v dalších oborech farmaceutického, kosmetického, sklářského, automobilového průmyslu a ve výrobě elektroniky.

CHARMONT s.r.o. dodává a montuje technologické soubory výrobních provozů a výrobních linek a rovněž provádí montáže výrobních technologií dodaných zákazníkem.

CHARMONT s.r.o. může být Vaším spolehlivým partnerem i při přemisťování technologických celků v rozsahu jejich demontáže, transportu, montáže a uvedení do provozu.

Mezi významné zákazníky a partnery společnosti CHARMONT s.r.o. v ostatních oblastech průmyslu patří:

A.ZIEMANN, GmbH
AGC Flat Glass Europe Teplice
APV Deutschland, GmbH
AssiDomän, a.s.
AVX Czech Republic, s.r.o.
ECP Holland BV
ETILOR S.A.
HUPPMANN, AG
KRONES, AG
LG.PHILIPS Display ČR, s.r.o.
PROCTER & GAMBLE RAKONA, a.s.
ŠKODA AUTO, a.s.
VUCHZ, a.s.

Ostatní reference jsou uvedeny v referenční listině.

 
charmont